Юна співачка, 15-річна Маргарита Самойлова, нещодавно випустила першу сольну пісню – «Останнє». Композиція увійшла в 10-ку найкращих нових українських пісень за версією масштабного телепроєкту Ukrainian Song Project. Скоро ми зможемо почути «Останнє» наживо на фінальному гала-концерті конкурсу на стадіоні «Арена Львів», де Марго побореться за звання кращої молодої виконавиці України. Що відомо про майбутню зірку українського шоу-бізнесу?

Співати – з народження. Маргарита народилася в Донецьку і почала свій музичний шлях ще в дитячому садку, беручи участь у всіх ранках. З 11-и років вона живе в Києві. Вступивши в столиці в спеціалізовану школу №138, Марго стала її Президентом і взяла на себе організацію всіх позакласних заходів. Але і цього активній дівчинці здалося замало!

У 12 років – на велику сцену. Уже в наступному році Маргарита проходить прослуховування в Talant Production. І після 6-и занять бере участь в грандіозному звітному концерті естрадної школи. Юна співачка зізнається: «вперше ступивши на велику сцену, зрозуміла, що хочу присвятити цьому все життя». Сверхамбіціозно? Так! А чому б ні?

Конкурсне життя закрутилася… Марго почала активно підкорювати нові сцени конкурсів, фестивалів і музичних проєктів: «Соняшник», Зіркаfest, BALTIC VOICE (Литва), Golden Stars, ЧОРНОМОРСЬКА СОНАТА, «Понтійська Арена», «Створюй своє майбутнє», ZelenFEST, BeAStar, «Фантастична ніч» (ТРК Україна), Мюзикл «Ліхтаріус: Історії оживають».

Разом з Pianoboy в Палаці Спорту. Найбільш надихаючим досвідом для Маргарити став виступ з Pianoboy в складі хору Talant Production.

«Після виступу з Дмитром Шуровим я зрозуміла, з якою легкістю можна імпровізувати на сцені і які грандіозні емоції отримувати від енергетики глядачів. Тоді я вирішила, що хочу бути головним героєм на великій сцені!», – відверто ділиться своїми враженнями дівчина.

«Мені дуже близькі рок, джаз, блюз». Юна співачка мріє реалізуватися саме в цих стилях музики. І стати такою ж знаменитою в Україні (а може, і в усьому світі), як Billie Eilish.

З «Останнє» все тільки починається. Марго навіть на одній сцені з Шуровим змогла представити себе настільки яскраво, що отримала пропозицію від самого Дмитра Саратського. Спеціально для неї талановитий композитор написав композицію «Останнє». Пісня стала однією з кращих у 2021-го році на українській естраді.

 «У цій пісні для мене – великий сенс. Особисто для мене, вона про те, що незважаючи на всі труднощі – ти повинен працювати. Працювати і досягати всього чого, захочеш – як в любові, так і в роботі», – розповідає Маргарита.

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *