Про насTalant Production – вірний шлях до успіху!


«Talant Production» – це школа естрадної майстерності, розташована в самому серці столиці – Печерському районі, і в місті Ирпінь, Київська область, яка дає фундаментальну музичну освіту, як дитині, так і дорослому. Завдяки комплексному підходу до кожного учня, ми забезпечуємо всі необхідні навички для творчої самореалізації особистості та успішної сценічної кар’єри!

Ви день у день витрачаєте кілька годин, щоб добиратися від одного репетитора до іншого? Це надзвичайно втомлює. Економте дорогоцінний час! Ми зібрали кращих педагогів під одним дахом.

У Вас є унікальна можливість осягати мистецтво: вокалу, хореографії та акторської майстерності, вивчити теорію музики, опанувати музични інструменти, пройти курс «Школа телебачення» в одному (!) Навчальному закладі.

Артисти школи регулярно беруть участь в наймасштабніших телевізійних проектах «Голос діти», «Дитяче Євробачення», «Слов’янський Базар» і т.д., стають дипломатами та лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, виступають на різних культурних заходах, міських святах, кастингах і шоу-програмах.

Учні беруть участь у музичному фестивалі “Музична платформа” в Палаці “Україна”, де виступають на одній сцені з популярними артистами українського шоу-бізнесу – Іриною Білик, Олександром Пономарьовим, Віталієм Козловським, Альошею, Алексєєвим, Світланою Тарабарової, Златою Огневич і багатьма іншими . Школа тісно співпрацює з музичними каналами країни! Багато хто з учнів нашої школи продовжили навчання в вузах творчого спрямування в Україні та за її межами.

«Talant Production» — вірний шлях до успіху!


Для успішного навчання у нас є все необхідне:

• досвідчені педагоги (кожен з педагогів – викладач зі стажем, учні якого досягають високих результатів!)
• добре зарекомендували себе авторські методики;
• аудиторії, обладнані всім необхідним і відповідною сучасним вимогам апаратурою;
• проведення занять як індивідуальних, так і групових;
• ми працюємо з дітьми, підлітками і дорослими;
• проводимо комплексне навчання з розвитку музичного слуху, навчаємо імпровізації;
• продумуємо і готуємо яскраві номери на міжнародні та всеукраїнські конкурси, концерти або кастинги для участі в телешоу;
• ми навчимо красиво рухатися на сцені, правильно розставляти акценти, легко «спілкуватися» з глядацьким залом;
• надамо можливість самореалізації в групі (магістр, спеціаліст), навчимо взаємодіяти з іншими виконавцями, не втрачаючи власної індивідуальності;

При підготовці абітурієнтів до вступу в музичні вузи, ми:
• навчаємо технічно грамотному співу, відповідному високим вимогам вокальних відділень вищих і спеціальних музичних вузів;
• знайомимо на майстер-клаcсах з провідними педагогами кращих музичних навчальних закладів України;
• організовуємо індивідуальні консультації у викладачів вузів;
• постійно моніторимо і враховуємо в навчанні вимоги для вступу до вузів з теоретичних дисциплін (сольфеджіо, музичний диктант, імпровізація);
Якщо Ви маєте намір брати участь в телешоу, мрієте працювати на телебаченні, шукаєте роботу або продюсера, хочете вчитися в іноземному музичному вузі, ми допоможемо створити музичне портфоліо:
• організуємо фотосесію,
• студійний запис пісні,
• зйомку музичного відео або кліпу


Отзывы

Любимое место❤❤ семья

Диана Лукьянчук

Присоединяйтесь к семье “Talant Production”! Здесь есть все направления для творческих людей, прекрасные педагоги, которые помогут раскрыть талант Ваших деток!?✌?

Лилия Кауфман

Мой второй дом❤️❤️❤️

Ульяна Лысенко

Это не просто школа, это большая талантливая семья!!! Люблю, люблю, люблю!❤️❤️

Глеб Майданик

Talant Production»- это не просто школа эстрадного мастерства, это большая дружная семья. Здесь работают профессионалы своего дела, которые помогут Вашему ребенку раскрыть свой талант) 

Виктория Цыган

Музыка для меня давно стала частью жизнь и спасибо большое “Talant Production”, а в частности моему педагогу – Ксении Осыке за то, что уже 6 год вместе лилеем каждую песню, делая из этого качественный продукт❤️Люблю ❤️❤️❤️ Это солнечное место ?☀️

Анна Тринчер