Гра на музичних інструментах в Києві і в м Ірпінь

уроки игры на гитаре

Уроки гри на музичних інструментах, розкривають перед дітьми новий світ звукових фарб і стимулює інтерес до музики. Під час навчання виявляються риси кожного виконавця: емоційність, зосередженість і наявність сили волі. Гра на музичних інструментах розвиває музичну пам’ять, увагу, вдосконалює творчі та музичні здібності і допомагає подолати сором’язливість і зайву скромність.

Крім того, це явне конкурентна перевагу в боротьбі за симпатію оточуючих))) Ви завжди можете здивувати друзів або колег по роботі своїми творчими навичками. “Несподівано” принести рояль на корпоратив, можливо буде важко, але виконати пару пісень під гітару в тісному дружньому колі буде вельми не тривіально! ))

У наших творчих школах в Ірпені та Києві ви можете відвідати уроки по класу гітара, фортепіано (піаніно) і гра на барабанах.

Уроки гри на фортепіано Ірпінь і Київ

Діти, які вміють грати на фортепіано, показують більш високий результат в шкільних предметах, вони відмінно проходять тести і добре вчаться з математики та схожих предметах, де необхідне рішення будь-яких завдань. Крім того, гра на фортепіано допомагає розвинути якості, необхідні для успішного становлення у дорослому житті. Навчитися грати на фортепіано не просто – це складний інструмент. І ви побачите, що, коли у дитини виходить вивчити будь-яку пісню або тон, у нього підвищується самооцінка і настрій. Вивчення нового тону, дає таке ж відчуття радості і задоволення, що і перемога в конкурсі. Навчитися грати на фортепіано ви можете в наших школах в Києві та Ірпені.

Гра на гітарі з нуля

Уроки гри на гітарі для дитини не тільки допомагають розвинути його духовний світ, а й виховати старанність і працьовитість. В нашу естрадну школу «Talant Production» звертаються дуже багато батьків юних обдарувань і дорослих, які хочуть освоїти гру на гітарі.

Що потрібно, що б навчитися грати на гітарі?

Для початку визначетись де вам зручніше відвідувати заняття по класу гітара. Ми проводимо навчання в Києві та Ірпені. Потім, освоїти правильну постановку рук, і розібратись в базових техніках перебору і бою і як їх необхідно використовувати.

На початковому етапі необхідно вивчити нотну грамоту, будова акордів, інтервали і ритми. І тільки після вивчення основ, належить багато грати, розбирати композиції, імпровізувати і розучувати гітарні соло. Звучить надто складно? Не турбуйтеся, педагог школи Talant Production, завжди буде поруч і допоможе в виниклих труднощах.

Вже зовсім скоро ви зможете блиснути вміннями гри на гітарі серед своїх друзів, а можливо і на власному концерті ;))

Гра на барабанах з нуля


Що об’єднує всі виступи рок музикантів і оркестрів? Без чого не обходиться жодний живий виступ?

уроки игры на барабанах

Правильно! Без наявності барабанної установки і барабанщика. Саме барабан дає вибуховий фінал і створює настрій.

Гра на ударних – це не безладні удари паличками, це мистецтво і наполеглива праця. На заняттях учні вивчають безліч технік хвата паличок і види ударів. Для багатьох, справжнє відкриття, що по барабану потрібно не просто бити і для кожного удару є своя техніка.

Ритм, темп і відчуття часу – це найголовніше для барабанщика. База, закладена дитині з ранніх років, допоможе не тільки розкрити його музичний талант і допоможе опанувати будь-яким музичним інструментом в майбутньому.

Так як барабанщик одночасно використовує і руки, і ноги, потрібно сотню раз проробляти одні й ті ж рухи, з початку повільно, потім набираючи темп, для того щоб добитися синхронності. Так уроки гри на барабанах в естрадній школі талантів «Talant Production» виховують справжніх віртуозів, які перемагають на українських і міжнародних конкурсах.

Естрадна школа талантів «Talant Production» дає можливість стати частиною мистецтва, оволодіти необхідними знаннями та розвинути талант музиканта світового рівня.

Записуйтеся на пробне заняття в наших школах в Ірпені та Києві! Впустіть у ваше життя або життя вашої дитини радість від гри на музичному інструменті! 😊😊😊

Телефонуйте! )

    Leave a reply

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *