Школа вокалу Ірпінь для всієї родини

ПОДОРОЖУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ ПО ДИВОВИЖНОМУ СВІТУ МУЗИКИ!

Про вокал В TALANT PRODUCTION:

Знайти себе в світі музики не завжди просто. Особливо складно тим, хто вирішив зайнятися вокальним мистецтвом. Адже постановка голосу – це тернистий шлях, що складається зі злетів і падінь, який не так просто пройти одному. Школа естрадноє майстерості TALANT PRODUCTION  Ірпінь відкриває свої двері для всіх, хто мріє навчитися красиво і якісно співати. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час, сміливо записуйтесь до нас на заняття.

ВІДЧУВАТИ І МАЙСТЕРНО ВОЛОДІТИ СВОЇМ ГОЛОСОМ – МОЖЛИВО РАЗОМ З НАМИ

школа вокала Ирпень

Щоб під час занять не пошкодити зв’язки і не випасти з ритму навчання на тривалий термін, слід довіритися нашим майстрам. Школа вокалу Ірпінь «Talant Production» набирає в свою команду тільки першокласних фахівців, які навчать вас всьому, що вміють самі і навіть більше. Ми навчимо вас з нуля, відкриємо всі таємниці і фішки чудового і мелодійного світу музики. Якщо у вас вже є досвід – ми з радістю дамо вам уроки вокалу, як для професіоналів. Займатися у нас можуть як дорослі, так і найменші дітки.

Наші викладачі також не стоять на місці. Вони постійно підвищують свій рівень професіоналізму, розвивають свої навички виходячи з сучасних музичних тенденцій. Для вашої зручності, комфорту, а так само для високого рівня у нас в школі вокалу Ірпінь присутня тільки новітня апаратура.

Крім основного напрямку – навчити співати, донести, що таке вокал, ми ознайомимо вас з мікрофоном, допоможемо освоїтися в студії звукозапису. Разом з нами ви поборете свій страх перед сценою і аудиторією. Ми допоможемо вам стати більш розкутою і товариською особистістю. Завжди і з радістю наша команда професіоналів підготує вас або вашу дитину до будь-якого концерту або конкурсу з вокалу.

«Talant Production»– це величезна родина, яка з відкритим серцем чекає саме тебе. Ми завжди будемо твоєю підтримкою і опорою, підставимо плече і протягнемо руку допомоги у всіх починаннях, злетах й падіннях. Стати частиною українського шоу-бізнесу тепер набагато простіше. Адже ми, викладаючи вокал в Ірпіні, не тільки вчимо всьому, що самі знаємо, а й відкриваємо двері в дивовижний і загадковий світ артиста.

Хто у нас вчиться вокалу?

уроки пения Ирпень
  • Найменші співаки від 5-х років;
  • Любителі;
  • Новачки;
  • Професіонали своєї справи;
  • Ті, кому цікаво ознайомитися з усіма тонкощами співу.

У нас немає ніяких обмежень! У будь-якому віці ми навчимо вас співати, слухати і розуміти музику, грати на музичних інструментах. Наші програми розроблені для всіх рівнів підготовки.

Наші учні ведуть активне творче життя. Ми не дамо нудьгувати на заняттях. У нас є одна дуже всіма улюблена традиція, і ми впевнені, що вам вона теж сподобається! Цілих чотири рази на рік ми влаштовуємо величезний концерт, де кожен може показати свій талант і виступити перед великою аудиторією. Ви можете запросити друзів і батьків, нехай теж за вас порадіють. Такі заходи ми проводимо в одному з кращих клубів Києва – Carribean Club. Тут завжди неймовірно круто і весело.

НАШІ УЧНІ

Мрієте потрапити на сцену і здивувати всіх своїм співом? Або, навпаки, ви не вмієте співати і хотіли б цьому навчитися? А може ваша дитина приділяє велику увагу музиці? Тоді поспішайте записатися на безкоштовне прослуховування вже зараз. А якщо бажання настільки велике, то можемо відразу почати

    Leave a reply

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *