Ціни


ШКОЛА ЕСТРАДНОГЇ МАЙСТЕРНОСТІ «TALANT PRODUCTION» ПІДІБРАЛА ДЛЯ ВАС ЗРУЧНІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ І ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ


 

Стоимотсь занятий

Індивідуальні уроки від 400  гривень.

(уроки вокалу, театральної майстерності, хореографиі і т.д.)

Приємний факт! 

 

Всі викладачі в нашій школі – це досвідчені і креативні професіонали своєї справи 😎🤓😎

Сумарний стаж наших викладачів більше 100 років 😁 😂 😎 але при цьому ми молоді і красиві 😉 😄

(Докладніше про викладачів школи)

Наша школа знаходиться в безпечному, центральному районі Києва (Центр Печерська, урядовий квартал, наші “сусіди” – Міністерство МВС і Управління Державної Безпеки 🤠 🤟 👮 🕵 ), тому вам або вашій дитині буде зручно відвідувати заняття в будь-який зручний час (ранній ранок або пізній вечір)

вокал киев

Діє система Абонементів на індивідуальні уроки від 1 місяця. Чим більше уроків по абонементу ви купуєте, тим менше вартість одного уроку з даного абонементу.

Максимальний абонемент – 4 місяці, 32 уроку

Ми любимо свою роботу, ми вміємо відкривати таланти. Наші учні займають призові місця на міжнародних конкурсах, вітчизняних і зарубіжних телевізійних шоу (докладніше про наші досягнення)

Дозвольте відкрити для вас світ творчості, або допомогти досягти нових вершин у вокалі, танцях, грі на музичних інструментах, в театральному майстерності, в ораторському мистецтві і ще в більш ніж 20 напрямках.

Ми можемо ще дуже багато написати про нашу школу, наш літній табор “Talant Summer,” про наші свята і концерти, про наш колектив і дружню атмосферу … Але 😉 😊 🤠 краще один раз побачити ніж 1000 разів прочести! )))

Зателефонуйте нам щоб отримати більше інформації або приходьте до нас в школу!

Будемо раді бачити вас і ваших діток! ) 🧙‍♀️ 💃 👯‍♀️ 🙌

Оплатити

Наші учні. Преса, Концерти і Шоу тут …